KAFIJAS PLUSI MŪSU IKDIENĀ

Vai spējam iedomāties savu pasauli bez kafijas? Ir atsevišķa profesija, kas specializējas kafijas pagatavošanā – barista. Kafija palīdz dienas gaitas uzsākt mundri un spirgti, dodot enerģijas lādiņu, ko veicina sastāvā esošais kofeīns. Izšķir četru veidu dažāda veida kafijas pupiņas, kas savukārt, kalpo par pamatu dažnedažādu kafijas dzērienu pagatavošanai, turklāt, populāri ir arī kafijas liķieri un citi alkoholiski dzērieni. Dažādie kafijas pagatavošanas piederumu nosaukumu liecina par to, cik atšķirīgas mēdz būt kafijas gatavošanas tradīcijas visā pasaulē. Arī mūsdienās kafija birojam tiek gatavota dažādos veidos – gan dažādos kafijas automātos, gan ar apliešanas metodi. Mūsdienās būs grūti atrast mājokli, kurā ikdienas lietošanā nebūtu vismaz viena veida kafijas pagatavošanas ierīce.

ATRODI SEV LABĀKO KAFIJAS PAGATAVOŠANAS VEIDU

Mūsdienās, veikalu plaukti var lepoties ar visplašāko kafijas pagatavošanas palīglīdzekļu veidu – gan speciālos biķerīšus turku kafijai, populāro franču presi, kas ir lielisks palīgs kafijas gatavošanai vairākiem cilvēkiem, mokas kanniņu, kuru izmanto itāļi, un, protams, dažāda veida kafijas automātus, kas palīdzēs baudīt ne tikai ņipru espresso, bet arī maigu latti un citus kafijas dzērienus. Lielā daļā mūsdienīgo kafijas automātu, kafijas pupiņas tiek maltas automātiski, tieši pirms dzēriena gatavošanas. Populāri joprojām ir arī kapsulu kafijas automāti, kas ir klusi un neaizņem daudz vietas turklāt, kafijas kapsulu klāsts ar dažāda veida kafijas dzērieniem, veikalu plauktos tikai aug. Protams, nevajag aizmirst klasiskās vērtības – kafijas automātus ar filtru un espresso pagatavošanas mašīnas, kuras izvēlas klasisku vērtību cienītāji.

KAFIJAS AUTOMĀTU LABOŠANA UN NOMAS IESPĒJAS

Kafijas automāta iegāde noteikti nav dēvējams par izdevumu, bet par ieguldījumu, īpaši tad, ja kafiju dzerat ikdienā. Lai arī kafijas automāti nav tā lētākā prece, tehnika mēdz iziet no ierindas, kas ir nepatīkami, bet pieļaujami, turklāt, mūsdienās ir pieejams kafijas automātu remonts un apkopes serviss, kas šo problēmu padara mazāk sāpīgu, jo, mēdz būt situācijas, kad jaunas rezerves daļas iegāde izmaksā vairāk par pašu iekārtu, tādēļ, izdevīgāk ir to salabot. Nedrīkst nepieminēt arī kafijas automātu nomas pakalpojumu, ko noteikti novērtēs tie, kuriem nākas saskarties ar pasākumu organizēšanu un apkalpošanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *