VASARAS BAUDĪŠANA ŪDENS TUVUMĀ.

Vasara ir īstais laiks, kad pavadīt brīvo laiku ar draugiem vai ģimeni, atpūšoties pie dabas, jo kurš gan grib siltās vasaras dienas pavadīt telpās pie TV vai datora ekrāna. Aktīvā atpūta pie dabas, lieliski palīdz atslābināt gan ķermeni, gan prātu no ikdienas rutīnas un arī palīdz atjaunot spēkus.

Ja ņem vērā to, ka Latvijā pēdējos gadus populāra ir brīvā laika pavadīšana pie ūdeņiem, visiem interesentiem tiek piedāvātas iespējas, kā šo izklaidi aizpildīt pilnvērtīgi – laivošana, buru jahtas noma, katamarānu noma, sup dēļu noma vai arī vēl dažādas laika kavēšanas iespējas. Uzņēmēji nesnauž un arī katru sezonu atpūtniekiem tiek piedāvāts ar vien vairāk, lai interesanti un arī pilnvērtīgi atpūstos!

Ieskaties piedāvājumā – https://www.bullulaivas.lv/katamaranu-noma/

KUR IZNOMĀT SUP DĒLI?
Supošana pēdējos gadus ir kļuvusi īpaši pieprasīta izklaide un par to izrāda interesi ar vien lielāks atpūsties gribētāju skaits. Daudziem joprojām šis vārds un aktivitāte ir klāta ar noslēpumu plīvuru, tādējādi, nelela informācija par to, kas tas īsti ir un vai tas ir piemērots visiem, izstāstīsim zemāk. Supošana, jeb braukšana ar SUP dēli, ir stand up puddle boarding jeb stāvēšāna uz plata sērfa dēļa, kas pa ūdens virsu pārvietojas ar aira palīdzību, vienkāršāk sakot, supotājs airē, lai tiktu sev vajadzīgajā virzienā. Lai interesantāk izmantotu supošanas sniegtās iespējas, pirms SUP dēļa īres, nepieciešams iepazīties ar parametriem, kas palīdzēs izvēlēties savām prasmēm un vēlmēm piemērotāko dēli. Jebkurš, kurš nodrošina sup dēļu nomu, bez šaubām pastāstīs par visām niansēm, tostarp to, kuru dēli izvēlēties – cieto vai piepūšamo.

ATRODI SAVU VASARAS IZKLAIDI LAICĪGI!
Laikā, kad aktīvā atpūta uz ūdens un to tuvumā kļūst īpaši aktuāla un arī pieprasīta, ir svarīgi spēt apmeklētājiem radīt interesantas brīvā laika pavadīšanas iespējas. Visbiežāk, piedāvāto pakalpojumu sarakstos ir atrodami tādi piedāvājumi kā laivu noma, sup noma, buru jahtas noma, katamarānu noma kā arī velosipēdu noma, ja rodas vēlme doties pārbraucienā pa skaistajām Latvijas mežu takām. Atpūta ar draugiem vai ģimeni nekad vēl nav bijusi ar tik plašu piedzīvojumu un sirsnīgu mirkļu piedzīvošanas potenciālu. Pirms došanās kopīgi izklaidēties, iesakām laikus vienoties par to, ar kādām aktivitātēm izvēlēsieties nodarboties un arī laikus pieteikt konkrētā pakalpojuma nepieciešamību, jo vasaras sezonā izklaidēties gribētāju nav maz!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *