Tieši šogad Jaunā gada sagaidīšana būs ļoti nozīmīga, kar tad iespējams atrast vislabākos novēlējumus?

Ziemassvētku vakars vairs nav aiz kalniem un drīz vien būs tieši jāskatās ne tas vien, kam ir vārda dienas novembrī, taču kurš svin svētkus decembrī vai janvārī. Jaunais gads un Ziemassvētki ir, droši vien, šogad tādi svētki, ko visvairāk gaida. Gads bija smags, COVID-19 ieviesa smagas izmaiņas cilvēku dzīvēs. Tāpēc mums pašiem jācenšas radīt svētku gaisotni sevī. Kā to var izdarīt? Skaisti Jaungada vēlējumi un sirsnīgi Ziemassvētku dzejoļi nesīs svētku gaisotni jūsmājās. Arī tad, ja nevar redzēties ar saviem tuvajiem cilvēkiem, mūsdienās var nodot skaistus vārdus ar ļoti dažādiem veidiem. Un ļaujiet, lai tad ikvienam Ziemassvētku vakars tad ir skaists un silts, sameklējiet tos īstos vārdus portālos, kur pastāv novēlējumi, dzejoļi un pantiņi.

Izdalīt savu apsveikumu mājas lapu un neaizmirst par to, kam vārda diena šodien

Tagad ir parocīgi, kad parādās dažādas interneta lapas, kur apvienoti tik atšķirīgi dzejoļi, vēlējumi un pantiņi. Cilvēkiem tikai vajag sameklēt to īsto, taču kā tad to paveikt? Pārdomātās mājas lapās ir filtrs, kas tad sniedz iespēju atlasīt, piemēram, apsveikumi brālim vai īsi Ziemassvētku pantiņi. Šāds rīks, bez šaubām, atvieglina dzejoļu meklēšanu. Pie tam, ja vietnē ir vēl pieejams svētku kalendārs, vai arī vārda dienas kalendārs, tad Jums nekad nepaies garām, piem., Vecais Jaunais gads un arī kam būtu vārda diena šodien. Tāpēc, ja vietnē pastāv tik daudzi rīki, tā bez šaubām jāieliek savās “grāmatzīmes” pārlūkā.

Cik ļoti svarīgi ir uzzināt, kas svin vārda dienas novembrī? Ļoti svarīgi! It īpaši mums visiem – latviešiem. Mēs tradicionāli atzīmējam vārda dienas atšķirīgi no citiem, šajā dienā ikviens drīkst nākt neuzaicināts, lai apsveiktu skaistajā dienā. Un cik skaisti ir, gadījumā ja cilvēkam vārda diena ir pašos Ziemassvētkos, taču Jūs atceraties arī par šī cilvēka vārda dienu. Viennozīmīgi tas ļauj sajust, cik ļoti šis cilvēks Jums ir svarīgs. Tādēļ izceļam priekš sevis vārda dienu kalendāru, kā arī atlasam vislabākos apsveikumus, un tad ejam padarīt kādam dzīvi skaistāku!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *