PILNA SPEKTRA DARĪJUMI AR KOKMATERIĀLIEM LATVIJĀ

Viens no vadošajiem uzņēmējdarbības veidiem Latvijā ir kokmateriālu apstrāde, pārstrāde un rūpniecība. Kokrūpniecības uzņēmumi visbiežāk iepērk apaļkokus, dēļ to plašajām izmantošanas iespējām. Tā ir vadošā eksporta prece Latvijā jau daudzus gadus un šo vērtību ciena ne tikai pie mums, Latvijā, bet arī ārvalstīs. Kokrūpniecības uzņēmumi iepērk apaļkokus visā Latvijā, papildus nodrošinot arī blakus pakalpojumus un, protams, visu nepieciešamo dokumentu kārtošanu darījuma veikšanai(uzzināt vairāk šeit – terases dēļi). Arī citi uzņēmuma piedāvātie pakalpojumi tiek izpildīti ar tādu pašu, atbildīgu pieeju visos posmos.

KĀDAM NOLŪKAM TIEK IZMANTOTA PAPĪRMALKA?

Lai ražotu papīru, ir nepieciešama celuloze,  kuru, savukārt, iegūst no koksnes jeb papīrmalkas. Papīrmalkai parasti piemīt nedaudz zemākas kvalitātes prasības, taču tas nenozīmē, ka tās pielietojums ir šaurāks vai mazāk nozīmīgs, jo to izmanto celulozes iegūšanai. Papīrmalkai izmanto skujkoku un lapu koku galotnes vai tās daļas, kas nav derīgas finierkluču vai zāģbaļķu ieguvei. Pie populārākajiem papīrmalkas koksnes veidiem var minēt egles, priedes, bērzus un apses. Papīrmalkas garums, visbiežāk, ir 3 metri un diametrs no 6-60 centimetriem. Papīrmalkas cenas ir dažādas un par labāko piedāvājumu vislabāk ir interesēties tieši pie kokrūpniecības uzņēmuma. Mūsdienās vislielāko atbalstu gūst tie uzņēmēji, kuri rūpējas ne tikai paši par savu peļņu, bet arī par apkārtni un apkārtējiem, kas nozīmē atbildīgu rīcību visos pakalpojuma sniegšanas posmos.

AR KOKSNES APSTRĀDI UN RŪPNIECĪBU SAISTĪTU SERVISU PIEDĀVĀŠANA LATVIJĀ

Kokrūpniecības uzņēmumu pārstāvniecības tiek iedalītas reģionālās filiālēs. Tas atvieglo pakalpojuma sniegšanu un saņemšanu abām pusēm. Mūsdienās kokmateriālu apstrādes, pārstrādes un ražošanas uzņēmumi piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, lai piesaistītu klientus, piemēram, enerģētiskās koksnes un šķeldas ražošanu, paneļu māju veidošanu, apaļkoku un papīrmalkas iepirkšanu un tamlīdzīgi. Lai iegūtu plašāku klientu loku ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā, nepieciešamas modernas tehnoloģijas un mūsdienīga pieeja savam darbam. Ņemot vērā to, ka uzņēmuma izaugsme un attīstība ir atkarīga no mūsdienīgas pieejas biznesa virzīšanai, jebkurš uzņēmums vēlas ne tikai gūt panākumus, bet arī rūpēties par saviem klientiem, piedāvājot kvalitatīvus un ilgtspējīgus pakalpojumus arī šādā nozarē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *