PĀRDOMĀTAS, LATVIJĀ VEIDOTAS SUDRABA ROTAS

Dažāda veida juvelierizstrādājumi vienmēr ir bijuši dāmu vājība jebkurā vēstures laika posmā. Tie simbolizē ne tikai stāvokli sabiedrībā, bet ir arī lieliska investīcija un sava ārējā izskata pilnveidošanas līdzeklis. Koptēla papildināšanai rotaslietas ir vislabākais līdzeklis. Juvelieris ir profesija, kas ikdienā strādā ar dažādiem dārgmetāliem un dārgakmeņiem, lai radītu skaistas rotaslietas. Pie šiem pašiem meistariem var vērsties arī tādā gadījumā, ja nepieciešams kādu no rotām salabot vai pielāgot. Lai rotas lietas kalpotu gana ilgi un nezaudētu savas fiziskās īpašības, ir svarīgi tās pareizi lietot un kopt. Šādi noteikumi ir attiecināmi uz jebkāda veida dārgmetālu izstrādājumiem, neatkarīgi no tā vai tajos ir arī dārgakmeņi vai pusdārgakmeņi. Skaistas un kvalitatīvas rotas ir galvenā atslēga skaistam ārējam izskatam, neatkarīgi no tērpa un situācijas. Var uzzināt vairāk uzņēmuma mājas lapā, kā arī zemāk rakstā!

KĀDUS AKCENTUS IR IESPĒJAMS IESTRĀDĀT ROTĀS?

Kaklarotas un gredzeni noteikti ir populārākie rotaslietu veidi, kādus izvēlas iegādāties klienti Latvijā. Sudrabu varētu uzskatīt par populārāko dārgmetāla veidu, kuram dod priekšroku Latvijā. Šīs līdera pozīcijas sudrabs dala ar zeltu, kas ir tik pat populārs, īpaši vecāka gadagājuma klientu vidū. Jebkuram juveliera vai rotkaļa amata meistaram, būs pa spēkam pielāgoties klienta domu lidojumam un savā darbā izmantot ne tikai dārgakmeņus vai pusdārgakmeņus, bet arī tās veltes, ko mums ir devusi daba.

PIEMĒROTA ROTU KOPŠANA, REMONTS UN DUBLĒŠANA

Lai rotas kalpotu ilgāk, nepieciešams tās pareizi kopt un, vajadzības gadījumā, veikt labošanu pie meistara. Interesants ir piedāvājums savu esošo, nolietoto un apnikušo rotu pārkausēšana jaunās. Ja nepieciešams pārveidot rotas, piemēram saīsināt kaklarotas vai samazināt gredzena izmērus, juvelieris noteikti spēs palīdzēt arī šādā gadījumā. Ir atrodami dažādi līdzekļi, ar kuriem iesaka kopt un tīrīt dažāda veida rotaslietas, taču labākos risinājumus ieteiks meistars.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *