KVALITATĪVAS, LATVIJĀ DARINĀTAS SUDRABA ROTAS

Jau no pirmatnējiem laikiem, rotām un dažādiem dārgmetāliem ir bijusi liela loma cilvēku sadzīvē. Tie simbolizē ne tikai stāvokli sabiedrībā, bet ir arī lieliska investīcija un sava ārējā izskata pilnveidošanas līdzeklis. Ļoti daudzi izvēlas ikdienā valkāt dažādas rotaslietas, jo tās lieliski papildina koptēlu. Juvelieris ir profesija, kas ikdienā strādā ar dažādiem dārgmetāliem un dārgakmeņiem, lai radītu skaistas rotaslietas. Pie šiem pašiem meistariem var vērsties arī tādā gadījumā, ja nepieciešams kādu no rotām salabot vai pielāgot. Lai rotas lietas kalpotu gana ilgi un nezaudētu savas fiziskās īpašības, ir svarīgi tās pareizi lietot un kopt. Tas attiecas uz dažāda veida juvelierizstrādājumiem neatkarīgi no metāla un izmantotajiem dārgakmeņiem vai pusdārgakmeņiem. Skaistas un kvalitatīvas rotas ir galvenā atslēga skaistam ārējam izskatam, neatkarīgi no tērpa un situācijas. Vairāk informācijas skatīt te – (sudraba auskari), kā arī zemāk rakstā!

SUDRABA PRAKTISKĀS ĪPAŠĪBAS, KAS TO PADARA PAR FAVORĪTU

Dažādas kaklarotas, auskari un gredzeni ir populārākie rotaslietu veidi mūsu platuma grādos. Sudrabu ir iecienījuši gan vīrieši, gan sievietes. Tas ir askētisks, praktisks, viegli kopjams un ilgi kalpo. Sudraba rotas var būt arī rokas sprādzes, kājas sprādzes, dažādi kuloni un cita veida juvelierizstrādājumi. Gaumīgas un elegantas rotaslietas ir iespējams iegādāties kā dāmām, tā kungiem. Esam raduši, ka juvelierizstrādājumos un rotaslietās tiek iestrādāti dārgakmeņi vai pusdārgakmeņi, taču, prasmīgi meistari rotās mācēs iestrādāt arī dabas dotus elementus, piemēram stikliņus.

PROFESIONĀLA ROTU KOPŠANA, LABOŠANA UN DUBLĒŠANA

Rotu kopšana un arī rotu labošana ir lielisks veids kā paildzināt savu mīļāko rotu kalpošanas laiku. Prasmīgi meistari spēs rotas arī pārveidot un pielāgot, ja radīsies tāda nepieciešamība. Interesanti, ka pie rotu labošanas pieder arī pakalpojums, izgatavot, piemēram, pazuduša auskara dublēšanu, kas nozīmē vienkārši jauna un tāda paša izgatavošanu. Pie pārveidošanas var minēt gredzenu samazināšanu vai pielāgošanu, kaklarotu pielāgošanu, piemēram, padarot tās īsākas. Rotas iespējams arī pārveidot, pārkausējot savas esošās un savu laiku nokalpojušās, jaunās un interesantās. Rotu kopšanai noteikti nepieciešams izmantot tieši juveliera ieteiktos līdzekļus, lai nebojātu metālu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *