Kurā vietnē meklēt un kādā veidā piemeklēt auto riepas?

Vai, piemēram, braucot ar pašu auto, Jums ir būtiska droša braukšana un komforts? Vienīgi pareizi piemeklētas auto riepas spēs palīdzēt šo visu nodrošināt. Kad tiek izvēlētas auto riepas, svarīgs faktors ir saprast, kādas riepas jau ir vajadzīgas – ziemas vai tomēr vasaras riepas. Papildus sezonas apstāklim, būtu svarīgi ņemt vērā to, kāds ir pats auto, kā arī cilvēka braukšanas iemaņas, kur tad plānojat braukt, kā arī to apstākli, cik tad ievērojams tiek atvēlēts budžets auto riepu pirkšanai(uzzināt vairāk te – https://www.riepugaraza.lv/serviss). Mēģināsim kopā novērtēt galvenos kritērijus, lai zinātu, kā labāk izvēlēties piemērotākās riepas priekš sava auto.

Sezona, auto riepu zīmējums – kas tad vēl ir jāievēro?

Kad tiek izvēlētas riepas savam auto, vērsiet vērību ātruma un slodzes indeksam, riepu profila biezumam, platumam un pēc tam protektora zīmējumam. Jāievēro cilvēka braukšanas raksturs. Klusiem braucieniem pa pilsētu vai auto sacīkstēm ir vajadzīgas pavisam atšķirīgas riepas. Samērā svarīgi atcerēties, kad, braucot pa asfaltu vai arī grunts ceļu, īpašības riepām atšķiras savā starpā. Nozīmīgs ir arī Jūsu auto tips – tas ir kāds mazs auto vai arī autobuss. Ieteicams atcerēties, kad ne jau visu laiku lētas riepas būtu vislabākais risinājums, jo šeit tiek runāts tieši par drošu braukšanu. Protams labāk piemeklēt ko pa visu. Ne mazāk svarīgs moments ir sezonalitāte. Vasaras riepas tiek izmantotas temperatūras grādos no plus pieciem grādiem. Tādām auto riepām ir konkrēta stingrība, kura sniedz iespēju saglabāt stingru formu arī karstās temperatūrās. Taču dotais apstāklis neļauj lietot auto riepas ziemas mēnešos, tā kā zemā temperatūrā tās “kļūst ledainas”, kas noved pie veiktspējas samazināšanās. Ziemas sezonai jau tiek lietotas īpaši paredzētas ziemas riepas, kuras tad lieto konkrēti pie temperatūrām tikai līdz plus pieci grādi. Aukstās sezonas riepu atšķirība tad ir mīksta gumija. Pat lielā aukstumā viņas gandrīz nekad nepaliek cietas, kas, savukārt, palīdz saglabāt auto vadīšanu. Pie tam šādām riepām obligāti tiek sagrieztas lameles. Tie ir zigzaga veida iegriezumi, kas sniedz iespēju iegūt labāku saķeri ar apsniegotu vai arī apledojošu ceļa segumu. Vien riepām ar dzelzs radzēm varētu nebūt lameles. Vissezonas riepas – var izmantot jebkādos laikapstākļos visu gadu. Tādas riepas ir daudz mīkstākas par vasaras riepām, bet tajā pat brīdī stingrākas par ziemas. Gumijai ir pieliktas klāt īpašas sastāvdaļas, kas ir izturīgas pret to nodilumu, kas rodas augstās temperatūrās. Bet jau ir vērtīgi ielāgot, kad visu sezonu riepas vislabāk izvēlēties vien reģionos ar maigām ziemām.
Situācijā, ja parādās jautājumi riepu piemeklēšanā, labāk jau ir griezties konkrēti pie speciālista.

Kā labāk izvēlēties automašīnu riepu pārdevēju?

Brīdī, kad tiks izvēlēta riepu noliktava vai riepu serviss, ir dažas nianses, kurām nepieciešams pievērst pašu uzmanību. Nemaz nav svarīgi, vai pat būs Jums vajadzīgas pavisam jaunas riepas vai arī lietotas, pats pirmais, ir jāņem vērā klientu atsauksmes. Mūsdienu riepu noliktava jau ir ar to mājas lapu, kā arī noteikti būs iespēja atrast atsauksmes vai sūdzības tieš‬i par speciālistu darbu. Vēl viena svarīga lieta ir pakalpojumu spektrs – svarīgi ir, lai šī nemaz nav parasta riepu garāža, taču jau tiek piedāvāta pat riepu montāža. Viennozīmīgi tas jau ir samērā ērti un vēl laiks tiek ekonomēts. Kad ir nodrošinātas pavisam jaunas riepas, labi būtu, ja pieejami arī lietie diski. Ja šāda riepu garāža arī ir serviss vienlaicīgi, jābūt tādam pakalpojumam, kā uzlikto riepu balansēšana. Servisam ir jābūt tīram un arī personālam atsaucīgam. Taču ja Jums interesē riepu ražotāji, atsaucīgā servisā uzreiz varēs sniegt visu informāciju par tiem. Nav būtiski tiek meklētas pavisam jaunas auto riepas, vai arī mazlietotas, profesionāli darbinieki uzreiz varēs sniegt padomus, lai braukšana pa ceļu ir bez starpgadījumiem kā arī komfortabla.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *