Kur tieši skatīt un tad kādā veidā atlasīt auto riepas?

Vai tiešām, braucot ar mašīnu, Jums vienmēr ir nozīmīga droša braukšana un komforts? Tikai pareizi piemeklētas auto riepas palīdzēs šo visu sekmēt. Kad tiek izvēlētas auto riepas, svarīgs moments būs izprast, kāda tipa auto riepas būs vajadzīgas – vasaras vai ziemas riepas. Vēl klāt sezonai, ir būtiski ievērot to, kāds tieši jau ir pats auto un Jūsu vadīšanas iemaņas, kur tad plānojat doties ar auto, protams, arī to apstākli, cik tad liels ir budžets riepu pirkšanai. Kopā mēģināsim aplūkot pamata kritērijus, lai saprastu, kā tad piemeklēt atbilstošākās riepas savam auto.

Ziemas un vasaras riepas

Braukšanas drošību nosaka daudzi momenti. Viens no pamata faktoriem būs pārdomāta riepu atlase. Lai nopirktu auto riepas, kas tiešām var nodrošināt drošu saķeri ar ceļu, vispirms ir jānosaka riepu piemērotība sezonai. Vasaras riepas ir domātas braukšanai temperatūrā no +7 grādiem pēc celsija. Tādas tiek taisītas tieši no cietiem samaisījumiem, tādēļ tās izceļas ar diezgan augstu izturību pret nodilumu un arī drošu vadāmību. Taču aukstā temperatūrā tāda tipa modeļi kļūst diezgan stīvi un nenodrošina drošu saķeri ar ceļa segumu. Savukārt gripmax ziemas riepas jau ir taisītas jau no mīkstiem savienojumiem, tādēļ tās saglabā braukšanas veiktspēju aukstās temperatūrās. Šādu riepu protektors visbiežāk būs aprīkotas ar radzēm, kuras paaugstina drošību, braucot pa slapju sniegu vai pat ledu. Un jau vissezonas riepas jau ir it kā kompromisa risinājums, kas drošības ziņā jau nav tik labas, kā konkrētajai sezonai domātās. Tās ir atbilstošas reģioniem, kur tad ziemas mēnešos temperatūra nebūs ļoti zema.
Kā arī vēl kāds būtisks moments jau ir auto riepu protektora raksts. Auto riepas ar rakstu bez virziena būs vislētākās, tāpēc tās jau ir samērā pieprasītas, taču tās nenodrošina labu drošības līmeni. Lai varētu braukt pa slapjiem ceļiem būs atbilstoši varianti jau ar noteikta virziena zīmējumu, kurš ļauj novirzīt ūdeni no riepu apakšas. Vislabāko saķeri, it īpaši nestabilos laikapstākļos, nodrošina auto riepas ar asimetrisku zīmējumu, kas tad var veicināt automašīnas manevrēšanas spēju. Ieteicams ielāgot, ka cenai šeit ir nozīme. Iegādājoties lētas riepas, šeit tiek taupīts uz savas drošības. Tāpēc vislabāk izvēlēties kādu tieši vidējā segmenta produktu. Gadījumā ja arī nav skaidrs, kāda veida konkrēti auto riepas uzlikt, labāk doties konkrēti pie nozares speciālistiem, kā piemēram, jebkura riepu noliktava strādā ar speciālistiem.

Drošs riepu serviss – kādā veidā nekļūdīgi atlasīt?

Salīdzinoši nesen pamata vietas un veikali, kur bija iespējams pasūtīt riepas bija jebkurš riepu serviss, kur mēs braucām un skatījāmies piemērotākos variantus. Laikam ejot sava veida riepu noliktava online vidē pārtapa ievērojami populārāks iepirkšanās vietas veids klientam. Interneta veikalā iespējams momentāli izvēlēties, saņemt online konsultāciju vai arī pieteikties uz konsultāciju. Eksistē pāris nianses, kam pievērst uzmanību, ja būs izvēlēta riepu garāža. Ja dot priekšroku interneta vietnei, tad šeit galvenais tomēr ir lapas izkārtojums un stils – pamata lapai jāatspoguļo pamata klienta vēlmes, vietnes struktūrai jābūt ērtai un vēl vienkāršai. Sortiments – liela produktu izvēle (jaunas riepas un vēl lietie diski), tas nosaka veikala līmeni. Laba riepu garāža piedāvā pie tam arī papildus iespējas, kur ietilpst arī riepu montāža vai riepu balansēšana. Ja tiks skatītas riepas, būtiska ir arī cena, labā servisā ir jābūt piemēram, kā premium klases piedāvājumam, gan ekonomiskākajiem variantiem. Pastāvīgo pircēju atsauksmes – nenoliedzami, kad vajadzīga riepu maiņa, pats pirmais būs iepazīties ar rekomendācijām. Un protams, profesionāli speciālisti ar vairāku gadu iemaņām kā arī kā labs papildus bonuss – dažādas izpārdošanas vai akciju piedāvājumi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *