Krāsainās lēcas acīm

Lēcas acīm ir redzi uzlabojoša ierīce, kas izmantojama, ieliekot lēcu konkrēti uz acs radzenes. Pieņemts, ka kontaktlēcas ir paredzētas acu asuma traucējumu koriģēšanai, situācijā kad pacientam ir tuvredzība, tālredzība, astigmātisms. Visiem skaidrs, ka šodien kontaktlēcas izvēlās pat kā rota vai stila atribūts, tā kā ar to palīdzību ir iespējams izmainiīt krāsu acīm (krāsainās kontaktlēcas) vai zīlītes formu. Ir gadījies, kad kontaktlēcas paredzētas terapijai vai profilaksei, lai aizsargāt aci vai izvairīties no kaites palielinānāšanās. Lēcu princips ir līdzīgs kā acu brillēm. Kontaktlēcas salauž staru no gaismas un sūta to tieši uz tīkleni, savukārt, tas padara dzidrāku acu redzi.

Lēcu sortiments

Kontaktlēcas dalās gan pēc materiāla, no kura lēcas tiek izgatavotas, gan pēc maiņas biežuma, gan nodiluma, gan pēc optikas iezīmēm un caurspīdīguma pakāpes. Šis iedalījums arī ietekmē lēcas cenas. Bet lielākoties lēcas ir sadalītas 2 pamata daļās – mīkstās kontaktlēcas un cietās. Lēcas, kas ir mīkstas acīm ņem parsvara visi. Mīkstas kontaktlēcas klasificējas vēl divās dalījumu grupās: hidrogēla lēcas un lēcas ar silikona hidrogēlu. Cietas lēcas acīm pamatā paredz acs ārstēšanai sarežģītos situācijās, kā piemēram, pieaugošas astigmātisma līmeņa ārstēšanai. Šīs lēcas nemaina veidolu, tādēļ nodrošina uzlabotas kvalitātes redzi. Šīs lēcas ir ražotas no vielām, kur galvenokārt ir silikons. Pie tam cietajām kontaktlēcām O2 caurlaidība ir ievērojami lielāka, salīdzinot ar mīkstajām lēcām. Šis apstāklis veicina bez šaubām to, ka cietās lēcas cena ir lielāka.

Lēcas internetā

Protams, atnākot pie lēmuma valkāt lēcas uz acīm, nepieciešams vispirms griezties pie acu ārsta, lai oftalmologs nosaka konkrētas acu kaites un kādas lēcas vajadzīgas tieši Jums, piem., mīkstas vai cietas un tā tālāk. Ja ir uz rokas lēcu izraksts, tad bez bailēm iegādājaties lēcas tiešsaistē. Viennozīmīgi šis ir izdevīgāks un pieejamāks variants, pie tam var mierīgi uz dīvāna atlaižoties atrast tādas lēcas, kuras vēlaties un kontaktlēcas cena būs patīkama.

Kur labāk iegādāties kontaktlēcas tiešsaistē

Jums uz rokām ir kontaktlēcu recepte, kas nozīmē, ka ir saprotams, kas Jums nepieciešams. Kad Jūs izvēlaties iegādāties kontaktlēcas interneta veikalā, tad ir saglabāts laiks, kura ir par maz pašreizējā dzīvē. Šodien jebkura brīvā stunda tiek skaitīta, un iepirkumu pabeigšana online vietā prasa vien pāris minūtes. Plusi ir acīmredzami. Gadījumā ja optikas veikalā un internetā tiek pirkts viens un tas pats produkts, tad nav jāzaudē laiks ceļam uz briļļu veikalu, kur nopirkt kontaktlēcas. Pie tam optikas salonā kontaktlēcas cenas ir daudz augstākas. Paliek tikai izvēlēties piemērotāko vietni, lai nopirkt lēcas internetā. Te ieteicams apskatīties uz atsauksmēm, mājas lapas pastāvēšanas periodu un sniegto sortimentu, pie tam šobrīd tirgū jau ir dalībnieki, kas ilgus gadus pārdod dažādas lēcas tiešsaistē un viņiem patiesi rūp reputācija.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *