Klīnika ar daudzveidīgu pakalpojumu pieejamību – ko tā piedāvā?

Beidzamā laikā nereti izskan jēdziens ”veselības prātība”, kas ir spēja rūpēties par savu veselību. Nenoliedzami par savu veselību lielā mērā atbildīgs cilvēks pats, taču būtiska nozīme ir arī ārstniecības personālam. Lieliskam veselības aprūpes speciālistam jābūt ne vien profesionālam, bet arī apveltītam ar labām komunikācijas spējām, lai pacientiem un viņu ģimenes locekļiem nodrošinātu nepieciešamo atbalstu un informāciju.

Uzticiet rūpes par savu veselību zinošiem ārstiem

Ja gribat saņemt zinošu speciālistu konsultācijas, kā arī kompleksu skatījumu uz veselības stāvokli un ar to saistītajiem izaicinājumiem, izvēlaties atzinīgi novērtētus, kompetentus ārstus.

Labākajās klīnikās pieejamie pakalpojumi

Ārstu prakses sniedz dažādus pakalpojumus. Apskatiet iespējas un izvēlieties sev vajadzīgo konsultāciju vai izmeklējumu!

Ginekologs un bērnu ginekologs

Klīnikās bieži vien tiek nodrošinātas ginekologa konsultācijas. Pirms vizītes noskaidrojiet, vai ginekologs pieņem mūsdienīgi aprīkotā kabinetā, kur pieejams arī USG aparāts(uzzināt vairāk informācijas te – https://www.alpinoperle.lv/). Svarīgi arī, vai vajadzības gadījumā notiek sadarbība arī ar citiem ārstiem. Aktuāls var būt arī bērnu ginekologs un grūtnieču aprūpe.

Ultrasonogrāfija

Klīnikās tiek piedāvāta arī ultrasonogrāfija (USG).

Tā, piemēram, ultrasonogrāfija krūtīm ir veids kā atklāt cistas un citus veidojumus krūtīs, savukārt ultrasonogrāfija vēdera dobumam ir metode kā izmeklēt aknas, nieres, žultspūsli un citus iekšējos orgānus, atklāt iekaisuma procesus. Ultrasonogrāfija vairogdziedzerim uzrāda vairogdziedzera lielumu un atklāj dažādus veidojumus.

Pediatrs

Labāko klīniku pakalpojumi noderīgi arī tad, ja nepieciešams pediatrs – bērnu ārsts. Tomēr pirms došanās uz vizīti, noskaidrojiet, vai saņemsiet zinoša pediatra konsultācijas, atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, individuālu un rūpīgu pieeju Jūsu bērna veselībai.

Doplerogrāfija

Klīniku pakalpojumu klāstā bieži viena arī galvas doplerogrāfija, kakla doplerogrāfija un asinsvadu doplerogrāfija, kas ir nozīmīga dažādu slimību diagnostikai un profilaksei. Nereti doplerogrāfija tiek izmantota kā pirmā USG diagnostikas metode asinsvadu saslimšanu noteikšanai.

Gastroenterologs

Ārstu praksēs pacientus konsultē arī gastroenterologs. Šī ārsta darbības joma ir ļoti plaša, jo tā attiecas uz visu kuņģa – zarnu traktu – barības vadu, aizkuņģa dziedzeri, aknām, žultsceļiem.

Urologs

Urologs pieņem dažādu ar urīnceļiem saistītu saslimšanu gadījumos. Pārliecinieties, ka vizītes notiek nesteidzīgā atmosfērā, ārsts uzklausa, sniedz ieteikumus, atbild uz neskaidrajiem jautājumiem, veic ārstēšanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *