KANVAS APDRUKAS UN KOLĀŽAS JŪSU MĀJOKLIM

Ņemot vērā to, ka sienas aizņem lielāko daļu no telpas, tās darbojas kā lielisks palīgs telpu iekārtošanai. Ar vairākām detaļām un aksesuāriem ir var telpu vizuāli paplašināt vai arī samazināt, piešķirot nepieciešamos akcentus. Bieži vien, vēlamo efektu ir iespējams realizēt ar dažādu kanvu izvietošanu uz sienas.

Kanva ir audekla gabals, kas tiek pārvilkts uz koka rāmja un, pēc tam, uz tā iespējams gleznot, zīmēt vai pat apdrukāt. Visbiežāk esošie un potenciālie klienti izvēlas kanvas apdrukāt ar kādu sev aktuālu, mīļu un svarīgu foto, ko ir var izveidot arī kā kanvu kolāžu. Kolāžas izmēra kanvas ir nepieciešams izvietot ar nelielu 3-5 centimetru atstatumu vienu no otras.

KAS JĀZINA PAR AUDEKLA KOPŠANU?
Maldīgi domāt, ka kanvu izgatavošana ir vienkārša attēla izprintēšana uz audekla. Pēc apdrukas veikšanas, audums tiek apstrādāts ar speciālu laku, kas kanvas kopšanu padara ārkārtīgi vieglu un kanva arī tiek pasargāta no tiešu saules staru ietekmes. Laka, ar ko kanva tiek apstrādāta pēc izgatavošanas, novērš saules staru ietekmi uz attēlu, līdz ar to, to iespējams novietot telpu saulainākajā vietā, kas, savukārt, nav ieteicams vienkāršiem lielizmēra drukas darbiem vai arī fotogrāfijām. Kanvas kopšana būs gaužām vienkārša – laiku pa laikam to ieteicams noslaucīt ar mīkstu lupatiņu. Attēla kvalitātei ir viena no galvenajām lomām labas kvalitātes apdrukas rezultātam. Vislabāk lietot attēlu, kura izmērs būs vismz divi megabaiti. Labākie formāti, savukārt, būs .JPG un .PNG. Kanvas tiek izveidotas, visiežāk, vienas darba dienas laikā.

KĀ UZZINĀT KANVAS CENU?
Kanvas cena tiek noteikta balstoties uz atšķirīgiem rādītājiem. Viens no kritērijiem ir tas, vai nepieciešams izgatavot vienu kanvu vai to kolāžu vienā vai arī dažādos izmēros. Arī kanvas izmērs ir svarīgs gala izmaksu aprēķināšanā. Ir iespējams izgatavot gan nelielus darbus, sākot ar 20×30 cm izmēru, gan lielizmēra drukas kanvas, līdz pat 120×180 cm. Elektroniski, veidojot pasūtījumu, būs iespējams apskatīt to, kā kanva izskatīsies un kādus efektus tai ir iespējams piemērot un piemeklēt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *