Kam tad jāvērš uzmanība, kad skataties iekšdurvis vai ārdurvis?

Kad tieši atnāk tas laiks izvēlēties jaunas durvis mājai vai arī dzīvoklim, mēs nonākam aizraujoša, taču arī grūta ceļa sākumposmā. Mūsdienās, kad izvēle ir tik liela, grūti nesamulst no piedāvājuma. Būtiski norādīt, ka durvis jau ir ne vien ieeja mājā un istabā, tās ir arī vizuālais elements un vienlaicīgi drošības garants. Tādēļ ir svarīgi saprast, kam tieši pievērst uzmanību un kā tieši izvēlēties labākās iekšdurvis vai ārdurvis, kas atbilst tieši Jūsu vēlmēm. Šeit pētīsim galvenās detaļas, kas var ietekmēt Jūsu izvēli, un dosim noderīgus ieteikumus, kā veiksmīgi piemeklēt durvis un arī durvju furnitūru.

Kāds tieši durvju materiāls ir ieguldījums ilgtermiņā?

Pirmkārt, ir jāsaprot, no kāda tieši materiāla piemeklēt iekšdurvis un vēl svarīgāk ārdurvis. Katram materiālam ir plusi un arī mīnusi, tādēļ būtu svarīgi padomāt jau par to, kas Jums vislabāk atbilst.

– Durvis no koka – asociējas ar siltumu un mājīgumu. Tās piešķirs mājai dabisku siltumu un estētisku pievilcību. Taču koks ir regulāri jākopj, lai izvairītos no bojājumiem un krāsas izbalēšanas. Īpaši tas attiecas uz ārdurvīm, jo visu laiku durvis tiek ietekmētas no ārējās vides faktoriem.

– Metāla durvis ir par drošību un izturību. Metāla durvis aizsargā pret ielaušanos un laikapstākļu ietekmes. Taču tās varētu likties aukstas, pie tam tādas durvis ir regulāri jākopj, lai varētu novērst koroziju. Visbiežāk no metāla tiek ražotas tieši ārdurvis.

– PVC durvis – vieglas un viegli kopjamas. Turklāt tās ir izturīgas pret mitruma ietekmi un laikapstākļiem, tomēr PVC durvis izskatās diezgan vienkāršas salīdzinājumā ar citiem materiāliem. Tādēļ parasti tās apvieno ar stiklu, kas padara vizuālo izskatu vieglāku.

– Durvis no stikla – parasti stikla iekšdurvis izskatās skaisti un moderni. Taču tās var viegli sasist un tās ir labi jākopj.

Jūsu durvju furnitūra – galvenie izvēles aspekti

Durvju furnitūra jau ir ne vienīgi praktiska, bet arī estētiska detaļa, tāpēc, meklējot durvju furnitūru, ir tiešām būtiski ievērot vairākus faktorus. Bez šaubām durvju furnitūra savā pamatā tiek domāta praktiskiem mērķiem. Pirms veicat izvēli, ir jāizprot, kādām durvīm tā ir paredzēta – ārdurvīm vai iekšdurvīm. Ja vēlaties, lai Jūsu durvis atveras un arī aizveras klusi, pievērsiet šeit īpašu uzmanību eņģēm. Ne mazāk būtisks elements ir slēdzeņu mehānisms, tā kā drošība ir viens no svarīgākajiem aspektiem, ko ņemt vērā, izvēloties durvju furnitūru. Mūsdienīgas drošības tehnoloģijas, kā piemēram, digitālas slēdzenes var piedāvāt papildu drošības pakāpi. Durvju furnitūra ir ne tikai funkcionāls elements, bet tā arī veido telpas estētisko izskatu. Pirms tam kā veikt izvēli, apsveriet, kāda būs furnitūras dizaina stilistika un vai tā saskanēs ar Jūsu interjeru.

Jums tagad ir zināms, kādi pastāv durvju materiāli un kāda furnitūra ir pieejama, bet vienalga ir grūti izvēlēties? Obligāti prasiet padomu speciālistiem! Tikai speciālists, uzklausot Jūs, spēs ieteikt opciju, kas noderēs Jums. Nav svarīgi vai tiek izvēlētas iekšdurvis vai ārdurvis, laba un pārbaudīta durvju pārdošanas vieta ir Jūsu mērķis. Apskatiet atsauksmes un dodaties pie durvju dīlera vai ražotāja, kur tad Jums spēs nodrošināt arī durvju uzstādīšanu. Durvis būs ilglaicīgs un labs pirkums, ja tās uzstādīs tiešām labs meistars. Izvēli veiciet pārdomāti un tad durvis varēs priecēt Jūs ilgus gadus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *