Kā var aizsargāt strādnieku celtniecības laikā?

Tāda lieta kā stalažas ir tieši palīgkonstrukcijas, lai īstenotu darbus augstumā virs 1.5 m. Ikvienam no mums ir zināms, ka pati celtniecība ir un paliks iekļauta bīstamāko nozaru skaitā, tā kā tieši šajos darbos darbinieki tiek traumēti. Mēģinot samazināt šādas traumas, būvniecības kompānijas cenšas atrast ceļus, kādā veidā to izdarīt. Tiešam kā labs variants jau ir dažādu veidu sastatņu projekti. Un kompānijām nemaz nav jāpērk pašiem sastatņu risinājumi, jo šobrīd pastāv firmas, kas nodrošina tādus pakalpojumus, piemēram kā sastatņu noma. Mūsdienās, šī tipa kompānijas, kas domā par celtniecības procesiem, veic ne tikai nomas pakalpojumus, bet tiek nodrošināta arī sastatņu montāža, sastatņu transports, lai nogādāt tos tieši uz objektu. Tas nozīmē, kad, izvēloties tādu kompāniju, vairs nevajadzēs domāt, kurā vietā atrodams pārējais sastatņu aprīkojums vai klāt nepieciešamie sastatņu piederumi, vai arī kā to uzstādīt. Kā arī, izvēloties tādu pakalpojumu, kā sastatņu noma cena ir pēc vienošanās.

Transporta iespējas – https://alfarent.lv/pakalpojumi/sastatnu-transports

Kāds sastatņu aprīkojums būtu nepieciešams būvniecībā?

Katrs bija redzējis, kad ap būvniecības objektu ir uzstādīti dažādu veidu sastatņu risinājumi. Kaut gan neesam aizdomājušies, kā viņi tiek iedalīti. Tā kā eksistē fasādes darbiem paredzētie un arī modulārās sastatnes, un arī alumīnija torņi. Tomēr bez visa tā jau ir vēl svarīgas to daļas un tas ir sastatņu piederumi. Piemēram, kā galvenais sastatņu aprīkojums protams būs caurules, no kā tie sastāv, enkuri stiprinājumam kā arī tāda tipa lieta kā sastatņu siets jeb aizsarg siets, kurš aizsargā ne vienīgi pašus darbiniekus, bet arī tos cilvēkus, kas ir pie objekta. Stalažas biežāk tiek iznomātas un arī, tad, kad būvnieki vēlas izmantot šo pakalpojumu, ir jāsaprot, kādi tieši sastatņu projekti varētu būt vajadzīgi. Tā, piemēram, fasādes sastatņu noma tiek izvēlēta, piemēram, ja darāmie darbi būs tikai pie ēkas fasādēm. Šajā gadījumā priekšrocība parādās tajā, ka tiešām ir saprotama sastatņu montāža kā arī stabila funkcionēšana. Savukārt, modulāro stalažu noma ir nepieciešama, ja nepieciešami iekšdarbi, vai arī tādos objektos, kur svarīga precīza sastatņu projektēšana atbilstoši darba projekta konstrukcijai.

Uzņēmumi, kuru piedāvājuma klāstā ir sastatņu noma

Mēģinot atrast vietu, kurā ir pieejama sastatnes noma un arī tāda tipa lieta, piemēram kā alumīnija torņu noma, tiek salīdzināti dažādi piedāvājumi pirms tiek izvēlēts visatbilstošākais risinājums. Sakumā būs skatīti paši sastatņu risinājumi, kādi tad viņi ir, un cik droši vai noderīgi dažādiem projektiem ir tieši šie sastatņu projekti. Noteikti, ja tiek izvēlēta sastatņu noma cena spēlē ne mazāk svarīgu lomu. Bet varētu droši minēt, kad dotais cenas lielums veidosies ne vienīgi no tāda tipa lietas kā stalažu noma, bet arī tur tiks skaitīti klāt arī papildus pakalpojumi, piemēram, sastatņu montāža, piegādes izdevumi, sastatņu aprīkojums. Protams, visu var nepasūtīt, taču labāk tiešām ir, ja stalažu montāža tiek veikta ar to cilvēku palīdzību, kas jau ir kompetenti speciālisti konkrētajā jomā, un bez šaubām ir komfortabli, ka stalažu transports atved preces tieši uz objektu. Der izpētīt, kāds tad ir sastatņu aprīkojums un pieejamie sastatņu piederumi. Kompānija, kas patiešām rūpējas par darba drošību, vienmēr piedāvās arī tāda veida lietu piemēram, kā stalažu siets. Un pēdējais, visu laiku lasiet citu klientu atsauksmes, un pētiet kādā veidā bija īstenoti iepriekšējie sastatņu projekti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *