Jumta uzstādīšana pēc mūsdienu tehnoloģijām

Daudzu pilsētas iedzīvotāju liels sapnis būtu zemes gabals prom no pilsētas, uz kura iespējams sākt ēkas būvniecību. Projektējot ēku, nozīmīga būs mājas jumta konstrukcija. No tā vai būs pareizi piemeklēta forma, veikti korekti aprēķini, izstrādāta un ievērota atbilstoša darba tehnoloģija, vienmēr būs atkarīgs nākotnes mitekļa komforts. Tā kā jumta konstrukcijas veidi ir ļoti dažādi, ir jāizvēlas piemērotākais tieši priekš Jums, lai būtu izvelēts arī labs jumta segums. Ka arī, neņemot vērā to, vai tā ir māja vai arī tikai dārza māja, ir jāatceras, kad jumta siltināšana ir svarīga būvniecības sastāvdaļa. Un piemēram, kā stila elements varētu būt izmantotas kopnes, kas ir stilīgs risinājums.

Labākā jumta konstrukcija

Mājas jumta segums var būt bitumena lokšņu, metāla, māla dakstiņu, jumts no uzkausētā bitumena, ko lieto, ja būvē plakanā jumta māju, kā arī ir nezazbezta šīfera mājas jumts. Kāds tad jumta segums būtu labākais vai kāda tieši jumta uzstādīšana būs piemērota Jums, ir atkarīgs no tā, kāda var būt jumta konstrukcija. Vispopulārākie būtu divu slīpumu vai vienslīpes jumti, kur jumta uzstādīšana tiek īstenota, pielietojot dakstiņu vai šīferi. Savukārt metāla jumti tad ir atbilstošākais risinājums priekš dārza mājām. Bieži vien sarežgītie tipi jumta konstrukcijām var būt noderīgi individuāli piemērotiem risinājumiem, tādā veidā realizējot ļoti neparastus māju stilus, tad šeit atbilstošākais jumta segums būtu bitumena loksnes, kas ir arī izdevīgākais variants.

Jumta kopnes jumta konstrukcijās

Jumta spāres un to jumta konstrukcija ir no mauerlata, ka arī no tādas konstrukcijas, kura piešķir sistēmai izturību un stingrību: šķērs stieņi, statņi, bet pašas spāres izvietotas pa slāņiem. Mūsdienu koka kopnes var izcelties tieši ar to, kad viņu pamati neizjūt šīs slodzes. Kopnes pamats vienlaikus var kalpot kā grīdas sijas un atbalstošā funkcija. Turklāt, lietojot spiedes, dioganāles un arī stiepšanu, spēks tiek vienmērīgi sadalīti visā kopnes trīsstūrī. Ir labi jūtams, ka tieši jumta kopnes tiešām ir izturīgākas nekā jumta spāres parastajā variantā, kā arī arī lētākas. Bet tagad var būt sūtīta apvienota jumta konstrukcija, tādā veidā tiek iegūtas priekšrocības gan no kopnēm gan no spārēm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *