Automašīnu īre atšķirīgām iecerēm

Auto noma ir ļoti populāra, jo samērā daudziem gadās situācijas, kad steidzami nepieciešams kāds transportlīdzeklis. Jums ir izredzes iepazīt visus piedāvājumus, pie kuriem tad tiek pieskaitīta arī dažādu auto noma kopā ar profesionālu vadītāju. Pieteikšanās gan tiek pieļauta vien ar vairākiem nosacījumiem, piem., Jums viennozīmīgi jābūt kā minimums 20 gadus vecam. Jūs sākumā arī mēģināsiet vienoties par to, kādā konkrēti teritorijā tiks atļauta konkrētā auto izmantošana. Pastāv arī zināmi nobraukuma ierobežojumi, tāpēc pilnīgi noteikti rūpīgi jāpārdomā, cik lielu attālumu šoreiz plānojat īstenot. Tieši ilgtermiņa auto iznomāšana ļaus brīvi rīkoties ar konkrēto automašīnu 2 – 12 mēnešiem(izvēlies šeit – transfērs uz viļņas lidostu). Mašīnu noma konkrētajā situācijā tiek piedāvāta ar regulāriem mēneša naudas maksājumiem, pietam pēc 6 mēn. reāli iespējams saņemt pakalpojuma atlaides.

Apskatiet katras automašīnas aprakstu

Auto noma Rīgā visnotaļ ir iecienīta, jo ļauj izmantot labākos auto savām vēlmēm. Mašīnas noma atkarīga no tā, kādas konkrēti markas spēkratu vēlaties un kādam uzdevumam tas domāts. Ja gadījumā klientiem ir vēlēšanās, vienmēr var iepazīt speciālu cenu apkopojumu atšķirīgiem pakalpojumu veidiem. Mikroautobusu iznomāšana var tiešām būt nevainojams atrisinājums, kad tiek plānoti tālāki braucieni ar savu ģimeni. Jebkuram piedāvājumam skaidri norādīts attiecīgās pārnesumu kārbas tips, auto izgatavošanas gads utt. Paralēli tam tiek norādīta vajadzīgā informācija par mašīnas bagāžnieku, kondicionieri un daudzām citām būtiskām detaļām. Ja ir nepieciešamība, uzņēmums ļauj iznomāt arī jumta bagāžnieku un dažādas citas ekstras.

Izbaudiet visas piedāvātās privilēģijas

Patiešām būtiski būtu iegaumēt, ka šāda auto īrēšana Rīgā prasa samērā lielu atbildību, jo par itin visiem bojājumiem atbild nomnieks. Tieši tikpat nozīmīgs kritērijs ir tas, ka reizēm tiek piemēroti atšķirīgi sodi par prasību neievērošanu, tādēļ ir reāli nepieciešams tos visus iepazīt jau pašā sākumā. Visiem interesentiem būtu jāsaprot, ka automašīnas tiek pilnībā uzticētas vienīgi tiem, kuru šī brīža autovadītāja stāžs ir vismaz 1 gads. Liela nozīme procesā ir tam, kādu izmantoto auto Jūs nodosiet norunātajā datumā, jo tam jābūt pilnībā sakoptam, pretējā gadījumā par to tiks paņemta maksa no iemaksātās drošības naudas. Rezervācijas tiek simtprocentīgi aplūkotas un apstiprinātas no mirkļa, kad attiecīgais klients ir veicis noteikto avansa iemaksu. Par šiem sniegtajiem pakalpojumiem var norēķināties internetbankā, tomēr to ir iespējams veikt arī elementāri iemaksājot kasē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *