RIEPU SERVISA IETEIKUMI RIEPU NOMAIŅAI.

Riepu apskate kā arī apkope ir regulārs pienākums ikvienam auto īpašniekam. Bieži automašīnu šoferus var iedalīt divās grupās. Viena daļa automašīnas vadītāju dod priekšroku vissezonas automašīnas riepām. Otrs šoferu tips izvēlas riepas nomainīt divas reizes gadā – maijā un oktobrī. Auto riepas nodrošina pareizu automašīnas saķeri ar ceļu, šī iemesla dēļ to tehniskajam stāvoklim ir jāseko līdzi vienmēr un nepietiek vien ar vizuāli noteiktiem defektiem vai aptuvenu protektora nodiluma noteikšanu. Katrs autovadītājs novērtēs noderīgu riepu servisu un arī disku remonts, šī iemesla dēļ piemērota servisa pakalpojumi ir ļoti nozīmīgi.

Izvēloties piemērotus riepu komplektus savām mašīnām, jāapsver, vai vēlaties riepas mainīt divas reizes gadā, vai visu gadu braukt ar vienām, vissezonas riepām. Daudziem, it sevišķi jaunajiem autovadītājiem mēdz rasties dažādi jautājumi saistībā ar vissezonas riepām un to īpašībām, kā arī opcijām izvēloties maiņas riepas – kādas vislabāk izvēlēties, kādu riepu servisu izvēlētiesun tamlīdzīgi. Ziemas un arī vasaras riepu komplekti atšķiras ne vien pēc to fizikālajām īpašībām, bet arī ķīmisko sastāvu, kas dažādās gaisa temperatūrās nodrošina vislabāko saķeri ar ceļu. Uz slidena un salīdzinoši auksta ceļa seguma ziemas mēnešos, noteikti noderīgas būs ziemas riepas ar radzēm. Ja izvēlēsieties savam auto uzstādīt vissezonas riepas, tad jāņem vērā dažas to īpašības, piemēram, nav ieteicams ilgstoši braukt laikapstākļos, kas aukstāki par 0 grādiem, kā arī vasaras mēnešos protektora nolietojums ir lielāks.

LABS RIEPU UN RIEPU DISKU SERVISS.
Riepu serviss visādā ziņā piedāvā arī disku servisu un arī apkopi. Pastāv dažāda veida automašīnu riepu diski un servisā noteikti ieteiks tos, kuri ir vispiemērotāki izvēlētajām riepu veidam. Daudzi nemaz nezina, cik liela nozīme ir automašīnas diskiem, pie tam, tik pat daudzi uzskata, ka to funkcija ir tikai dekoratīva, taču, disku fiziskais stāvoklis ietekmē ne tikai stabilitāti un dinamiku, bet arī ekonomiskumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *