NO NELIELĀM SVINĪBĀM LĪDZ VĒRIENĪGĀM KONFERENCĒM

Mēbeļu izgatavotājs no Latvijas, kas piedāvā ne tikai ar krēslu un galdu iegādi, bet arī mēbeļu nomu. Galdu īre, krēslu noma, bet varbūt abi divi –  speciālisti palīdzēs jums atrast to, ko meklējat, jo šī ražotāja mēbeles ir smalkas un izturīgas vienlaicīgi.

Liektā finiera tehnoloģija un tā nodrošina, ka krēsli ir ļoti viegli, turklāt to dizains ir veidots tā, lai tos būtu patiesi kompakti sakraut vienu uz otra. Krēsli ar galdiem stila ziņā te būs saskaņoti, tādējādi veidojot estētisku kombināciju, kas nepaliks nepamanīts stila gardēžu acīm.

Uzzini vairāk – https://www.dizainakresli.lv/noma/kreslu-noma/

Ja esat ieinteresēts galdu nomā, dizainakresli.lv piedāvā vairākus jaukus variantus. Ja tiek plānots iespaidīgs notikums ar klātiem galdiem, tad noderīgs būs galda modelis “Arthur”, kas ir liels un stabils, taču tas nenozīmē, ka šis galds būtu smags un grūti pārvietojams. Ja plānojat neformālu pasākumu vai koncertu, kur vairāk derētu tāda kā bāra atmosfēra, jums piemērotākais būtu modelis “Moriss”, kas pieejams gan tumšā, gan baltā toņkārtā.

Ja organizējat konferenci, tad svarīgāk par galdiem būs izvēlēties ērtākos krēslus. Nav viegli ilgstoši sēdēt uz vietas, tomēr konferencēs tieši to nākas darīt, tāpēc vēl jo svarīgāk ir izvēlēties labākos krēslu, kas, no vienas puses, ir komfortabli, bet, no otras puses, nav tik ērti, lai mums gribētos tajos aizmigt.

Dizainakresli.lv piedāvā 6 veidu krēslu nomu, tāpēc te ir no kā izvēlēties. Būtiska šo krēslu priekšrocība ir gudrais dizains, kas nodrošina ne tikai to, ka šie krēsli ir ļoti viegli, bet arī to, ka tos ļoti kompakti var salikt vienu uz otra, lai varētu pārvietot.

Kolekcijas Flow krēsli ir pieejami 250 eksemplāros, tāpēc dizainakresli.lv spēj nodrošināt krēslu piegādi pat ļoti lielam pasākumam.

Kad galdi un krēsli izvēlēti, vajadzētu apsvērt arī garderobes nomas nepieciešamību. Iespējams, ka pietiks tikai ar garderobes statīva nomu, bet par to labāk konsultēties ar pieredzējušiem profesioāļiem nomas jautājumos. Ja ārā gaidāmi  jebkāda veida nokrišņi vai pat neliels aukstums, tad jums kā pasākuma organizētājam noteikti ir jānodrošina vieta, kur atstāt mēteļus un lietussargus. Ja laiks solās būt labs, tik un tā pasākuma norises vietā vajadzētu būt stūrītim, kur atstāt somas, maisiņus un tamlīdzigas lietas, ko nebūs ērti staipīt līdzi un ko nebūs estētiski atstāt uz  krēsla atzveltnes. Ja šīs nianses jums šķiet nesvarīgas, atkārtojiet vecum veco likumu – ja viss būs kārtībā, daudzi, iespējams nepamanīs, kādi krēsli vai galdi pasākumā bija, taču, ja kaut kas nebūs labi – to pamanīs visi.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *