Mūsdienu grīdas segumi ļauj ieklāt grīdas lēti, bet augstas kvalitātes

Jebkādas mājas, dzīvokļa vai arī ofisa interjera pamatu pamatā ir grīdas. Tagad ir tiešām dažādi grīdas segumi, kurus varētu izvēlēties konkrēti Jūsu dzīvokļa dizainam. Viens priekšroku dod ierastajiem un salīdzinoši lētajiem materiāliem, piemēram, linolejs, lamināts, kovrolīns vai arī flīzes. Savukārt, vēl citiem vairāk tīk tādi grīdas segumi, kuri jau ir jaunāki un dārgāki, kā piemēram, ielietās grīdas, marmoleum vai jebkura veida parkets. Nenoliedzami, tajā brīdī, kad tiek meklēts grīdas segums, būtu jāsaprot, kurā vietā tas būs uzlikts, jo konkrētiem materiāliem jau ir savādākas īpašības. Piemēram, grīdas segumi guļamtelpā vai koridorī standartā tiek atlasīti dažādi, tā kā koridors ir vairāk caurstaigājams nekā, piemēram, guļamā zona.

Kādas tad grīdas iederēsies mājā – noklātas ar parektu vai varbūt laminātu?

Mēģinot pētīt, kādi tad grīdas segumi ir sameklējami, nenoliedzami, vispirms vērību piesaista lamināta grīdas dēļi, kas atrodami gandrīz ikvienā mājā. Lamināts atšķiras ar tādu izturīgu virsmu, kura savu izskatu saglabā daudzus gadus. Kā galvenā priekšrocība ir pati lamināta ieklāšana, jo tā ir vienkārša un saprotama. Šīs grīdlīstes izceļas ar ugunsizturību un šajā materiālā neiedzīvojas kukaiņi un mikroorganismi. Bet neskatoties uz plusiem, priekš lamināta jābūt sagatavotai virsmai. Te nepieciešama sausa un līdzena virsma, tādēļ šeit grīdas vispirms ir jāsagatavo. Tāda veida grīdas dēļi nav atjaunojami, tādēļ pēc sabojāšanas lamināts ir jāmaina pilnībā. Ieteicams atcerēties, ka lamināta grīdlīstes priekš dzīvojamās telpas būtu 21, 22 un 23 klases.

Parkets tiek izmantots jau daudzus gadus un tas nepazaudēja to popularitāti. Lielā parketa cena novieto šo izejmateriālu pie augstas klases grīdas, ko parasti izvēlās turīgie cilvēki. Šis moments, ka parketa grīdas dēļi ir tik dārgi, var izskaidrot ar to, ka tas ir dabīgs koks, kurš saglabājas daudzus gadus un to var atjaunot. Parkets tiek ražots no dažnedāžāda tipa . Vispirms, koks ir sagriezts, vēlāk tas pāriet 3 posmus apstrādē un tad pārtop parketā. Ir atrodams trīsslāņu parkets, kur jau parketa cena ir daudz patīkamāka. Lai parketa grīdas dēļi visus pēc iespējas ilgāk priecētu, jau ir jāvērš vērība ne tikai to kvalitātes līmenim, bet arī pareizai uzstādīšanai, it īpaši sagatavošanās posmam, kas sastāv no izlīdzināšanas un uzstādīšanas. Bieži vien labs parketa centrs var piedāvāt darbiniekus, kas varēs īstenot darbu labākajā kvalitātē.

Pirms izvēlēties, vislabāk aiziet līdz savas lietas lietpratējiem, lai konsultēties izvēloties grīdas veidu. Parasti, laikā kad tiek izvēlēts veikalā lamināts, akcija būs noteicošais moments kada konkrēta modeļa izvēlē. Vienmēr izpētiet noteikumus, jo vienu un to pašu preci var nopirkt lētāk. Parasti lamināta cena atkarīga no tā klases, ir ieteicams izrunāt tādus momentus ar pārdevēju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *