LAIVU UN CITU AKTIVITĀŠU NOMA PIE ŪDEŅIEM.

Nav jāgaida nemaz tik daudz, lai saule beidzot sāktu sildīt cītīgāk, kokiem plauktu lapas, cilvēkiem sāktos atvaļinājumu laiks un arī prātā būtu vien brīvdienas un laiskošanās. Tieši vasara ir vislabākais laiks, kad baudīt brīvdienas ar savu ģimeni un draugiem. Ja runājam par aktīvo atpūtu dabā, tad daudzi to izvēlas pavadīt pie ūdenskrātuvēm – pludmalēs, upju un ezeru krastos, ne tikai rīkojot dažādus piknikus un makšķerējot, bet arī dodoties izbraukumos ar laivām. Latvijā netrūkst nedz upju, nedz ezeru, tādēļ tas paver lieliskas biznesa iespējas tiem, kuri vēla spiedāvāt dažādu ūdens prieku baudīšanas inventāru nomu – sākot no laivām un sup dēļiem un pat beidzot ar katamarāniem.

KĀDU AKTĪVĀS ATPŪTAS VEIDU IZVĒLĒTIES?
Ja izvēle krīt par labu brīvdienām pie ūdens, tad noteikti jāizvēlas arī e-foil dēļu, SUP dēļu (sup saulriets) vai laivu noma. Pastāv vairāki varianti, kā to izdarīt. Liela daļa kempingu, kas piedāvā atpūtu pie ūdeņiem, paši nodrošina arī aktivitāšu piedāvājumu. Noteikti iesakām izmēģināt e-foil dēļu nomu, kas ļaus, vārda vistiešākajā nozīmē, lidot pa ūdens virsu! Iznomājot SUP dēļus, būs iespēja romantiski vērot saullēktu vai saulrietu, vai arī ar katamarāniem vizināt bērnus. Uz šādas jahtas atpūsties un labi pavadīt laiku ir iespējams pat 8 cilvēku lielai kompānijai.

AKTĪVĀ ATPŪTA PIE ŪDENS KATRAI GAUMEI.
Supošana ir populāra ne tikai tālās karību zemēs, bet arī pie mums, un šo dēļu nomas pakalpojumu izmanto daudzi. Supošana apvieno atpūtu ar treniņu un kurš no mums gan nevēlas nodarboties ar fiziskām aktivitātēm un reizē arī relaksēties? Ir vairāku veidu sup dēļi – iesācējiem, sportistiem, mantu transportēšanai un pat lielām cilvēku grupām līdz. Savukārt e-foil dēlis sniegs vēl nebijušu pieredzi, jo ar to ir iespējams savā veidā lidot virs ūdens. Ja nedaudz baidāties par šāda rīka nomu, nevajag uztraukties – noteikti tiksiet apmācīts un instruēts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *