Kur tad pie mums valstī varēs nopirkt visu nepieciešamo remontam un vēl kā izvēlēties materiālus?

Uzsākot remontu, cilvēkiem bez pieredzes jau ir grūti izplānot, kā atrastie materiāli izskatīsies dzīvē: krāsa uz sienām var izrādīties tumšāka, kā bija uz piemēra veikalā, un gaišais ziedu ornaments uz flīzēm jau var izlikties uzbāzīgs, kad tika ieklāta siena. Bet, ko tieši izdarīt, kad nepieciešama jauna santehnika? Pavisam nav īsti skaidrs. Bez šaubām, labāk būtu doties tieši pie nozares speciālistiem, kuri spēs izlīdzēt gan izplānot interjeru, gan arī atrast labākos materiālus apdarei(ielūkojies šeit – lamināts siltajām grīdām). Par to, kāda tipa apdares materiālu un interjera veikals varēs sniegt palīdzību un kā uzsākt plānot savu remontu, uzzināt vairāk var tālāk.

Ko tad atlasīt kā apdares materiālus?

Remontdarbi – grīdas seguma un vēl sienu izvēlēšanās, būs pētīta santehnika un meklētas mēbeles. Kādā veidā pareizi piemeklēt apdari sienām? Labāk būtu to pieskaņot grīdas segumam, lai mēģināt radīt kopējo tēlu. Piem., ja labāk patīk parkets pelēkā krāsā, šajā gadījumā sienām iederēsies baltas tapetes vai arī krāsotas sienas, piemēram, ar akcenta sienu – pelēku. Viennozīmīgi tas, kas tad ir labāks sienām – papīra tapetes, krāsotas sienas vai flīzes, ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm un telpas. Kā piemēram, bērnu istabā būs piemērotas fototapetes, šajā gadījumā var tikt izvietots skaists zīmējums, ko pēc tam var nomainīt. Bet, kā piemēram, vannas istabā lieliskas būs tieši flīzes. Grīdām labi iederēsies parkets vai arī lamināts, bez tam šobrīd lamināts pilnīgi var atdarināt dabīgo koksni, pie tam būs daudz lētāks nekā parkets. Varētu pat mīksto grīdas segumu likt, kurš vislabāk izskatās guļamistabās. Patlaban daudziem cilvēkiem jauninājums būs linolejs, jo tas jau ir uzlabots – šodien linolejs tomēr ir samērā spēcīgs, tiešām var slāpēt trokšņus, turklāt tas ir mīksts. Tādējādi nav bail, kad mazulis savainosies vai saplīsīs kāds virtuves trauks. Kā arī nozīmīga lieta jau ir santehnika – keramikas, akmens izlietnes, podi ar jau iebūvētu un vēl brīvi stāvošu ūdens kasti, klāt pie sienas stiprināmie podi, kas tad būs diezgan komfortabli lietošanā. Nevienu neizbrīnīsi ar kluso aizvēršanas opciju, bet podos tagad ir iebūvēts ūdens ekonomijas režīms, kas jau ir samērā nozīmīga lietošanas opcija. Tāpēc ir ieteicams tuvāk iepazīties ar modernās santehnikas tehnoloģiju jaunumiem.

Kā uziet un arī atlasīt veikalu ar materiāliem?

Kādā veidā piemeklēt apdares materiālu veikalu? Būtiski kritēriji ir un būs daudzveidīgs produktu piedāvājuma klāsts un produktu kvalitātes garantija. Protams, ne mazāk svarīga lieta ir arī cena, taču nemēģiniet atrast lētāko variantu, tā kā tieši kvalitāte materiāliem priekš apdares ir vissvarīgākā. Kā piemēram, profesionāls interjera veikals piedāvā dažādu cenu kategoriju preces, turklāt šādos veikalos zināmiem ražotājiem būs kā ekskluzīvi risinājumi, gan ekonomiskākas preču kategorijas. Visu laiku uzdodiet jautājumus! Jo arī daudz zināmi zīmoli ražo ekonomiskus apdares materiālus, taču tie pēc kvalitātes neatpaliek. Svarīgs moments ir vēl piegāde, vai veikals nodrošina piegādi. Tā kā aizdomāties par to, kādā veidā piegādāt parketu personīgajā auto, nebūs tā jautrākā nodarbe. Svarīgs kritērijs jau ir sertificēts darbinieks, kas spēs dot konsultāciju kā apdares materiālu izvēlē, gan piedāvās idejas dizaina plānošanā, gan paskaidros pilnīgi visas nianses saistībā ar preci. Nenoliedzami, svarīgi ir aplūkot materiālus un vēl pataustīt, tādēļ kvalitatīvs interjera veikals var piedāvāt ne tikai materiālus apskatei, bet reizēm pat pieejami gatavi projekti – istabas ar iekārtojumu, lai varētu saprast tieši to, ko Jūs gribat. Visbeidzot – vienmēr apskatiet atsauksmes, tā kā tieši klients jau ir tas, kurš spēs izstāstīt visu par pašu preču tirgotāju un pakalpojumu sniedzēju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *