KAMĪNKRĀSNIS PAR PATĪKAMĀM CENĀM

Tuvojas ziema, pie tam ar lieliem soļiem, tādēļ loģiski, ka aktuāls kļūst jautājums par optimālu telpu apsildīšanu savā mājoklī. Šādos gadījumos nedaudz paveicies ir daudzdzīvokļu namu iemītniekiem, par kuru telpu apsildi rūpējas namu apsaimniekotājs, pieslēdzot apkurināšanu apkures sezonas sākumā. Taču, ja dzīvojat privātmājā, eksistē daudz un dažādi veidi tam, kā drēgnā laikā nodrošināt siltas telpas. Projektējot māju, jebkurš arhitekts, pašā mitekļa vidū, pat ja tam nav vajadzība, ieprojektēs dūmvadu, lai vajadzības apstākļos ir iespējams mainīt telpu apsildes formu bez liekiem izdevumiem un problēmām. Dūmvads tiek izbūvēts mājas vidū, lai tam var piekļūt ērti no katras telpas mājā un dūmvadam pievienot krāsni vai kamīnu. Piedāvājumu varat apskatīties šeit!

 

AR KO APKURINĀT PIRTI?

Mūsdienās ir iespējams atrast dažādus veidus kā apsildīt savu mājokli. Pēdējā laikā populāri ir mājas apsildīt ar elektrību, taču tas ir arī salīdzinoši dārgs prieks, tāpēc, pēc aprēķiniem izdevīga alternatīva ir krāsniņas, kamīni, granulu katli un arī  tamlīdzīgi apkures risinājumi. Telpā sprakšķošs kamīns vai krāsniņa vienmēr asociējas ar siltumu un patīkamām emocijām. Nevajag uztraukties par to, ka krāsns vizuālais izskats varētu kaitēt tepas interjēram. Tās labi pilda savu funkciju un nav uzkrītošas. Kā piemēram, stūra kamīnkrāsns ir ekselenta izvēle lielām telpām, kā piemēram viesistabām vai studijas tipa virtuves – viesistabas apvienojumam. Skaistās malkas liesmas būtu redzamas no ikvienas vietas telpā, pateicoties lielajam kamīna durtiņu stiklam. Eksistē iespēja pasūtīt arī kamīnkrāsni, kurā būtu iebūvēta cepeškrāsns. Šāds risinājums nenoliedzami liksies parocīgs visiem, kuriem patīk rosīties virtuvē. Loģiski, nevajag aizmirst arī par citām telpām vai blakus telpām. Piemēram, ja esat pirts saimnieks, ir vairāki veidi lai apsildītu arī šīs telpas. Ir iespējams izvēlēties starp divu formu pirts krāsnīm. Tādām, kas piesilda tikai saunas telpu, vai arī izvēlēties tādu krāsniņu, kas piesilda ne vien pašu pirti, bet arī priekštelpu, kas nereti tiek izmantota dažādu draugu kompāniju pulcēšanās reizēs. Arī pirts krāsnis, tā pat kā kamīni un malkas krāsniņas, tiek veidotas pēc askētiska un arī  gaumīga skandināvu dizaina.

 

Kā redzams, izvēles opciju telpu apkurināšanai netrūkst. To, vai telpu apkurei vajadzīgs kamīns, vai arī pietiks vien ar krāsni, varat izlemt paši, vai konsultēties ar speciālistiem, taču, viens ir skaidrs – sprakšķoša malka istabā, vienmēr asociējas ar siltumu un mājīgumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *