Kādu servisu izvēlēties kvalitatīvai auto apkopei vai arī diagnostikai?

Mūsdienīga vide ir ļoti izmanījusies, kā rezultātā tagad uz jaunām mašīnām brauc ne vienīgi ļoti bagāti cilvēki, bet pat parastie iedzīvotāji ar vidējo algu līmeni. Auto līzings, kā arī pretīmnakoša cena jauniem auto aizvien vairāk mudina klientus pirkt nevis vecus lietotus, bet jau jaunos auto. Galvenā atšķirība būs tanī, ka ar vecām automašīnām vienkārši spēja tikt galā pat mašīnas īpašnieks un nopirkt nepieciešamo auto detaļu, vai, piemēram, īstenot nelielu labošanu. Taču mūsdienu automašīnas visas jau ir pārpilnas ar elektroniku, kas liedz iespēju izdarīt pastāvīgi remontu, kā rezultātā spiež cilvēkus doties tāda veida vietām kā, piem., sertificēts lexus autoserviss vai citas markas serviss. Tāpēc jau ir nozīmīgi, lai ir izraudzīts ne tikai cenu ziņā patīkams autoserviss Juglā, Rīgā vai arī citur Latvijā, bet arī ar plašu pakalpojumu klāstu, kas tiek realizēti kvalitatīvi.

Autoserviss Juglā – oficiāls vai varbūt remonts kādā garāžā?

Ikkatrs autoserviss Juglā vai citā Rīgas mikrorajonā iedalās trīs galvenajās grupās, oficiāli konkrētu marku dīleru autoservisi, parasts autoserviss un visbeidzot privātu mehāniķu pakalpojumi garāžā. Ar ko tad viņi atšķiras un, kurš ir labākais izvēles variants, centīsimies noskaidrot.
Oficiāls noteiktas auto markas serviss, tāds ir, piemēram, sertificēts toyota autoserviss, konkrēti tie visbiežāk ir izveidoti kā noteiktas markas auto pārstāvji, kuru remontā specializējas. Visbiežāk tā būs mašīnas apkope ar garantiju, jo, gadījumā ja, piem., vajadzīgs auto remonts vai diagnostika, transportlīdzekļa saimnieks varētu būt spiests maksāt “kārtīgu” summu. Nenoliedzami, tāda lieta nemaz nav visos sertificētos servisos, tāpēc šis moments ir kārtīgi jānoskaidro.
Parasts autoserviss Rīgā vai citur Latvijā, kas tad tiek piereģistrēts, ievērojot likumdošanu un šie servisi pilnībā būs atbildīgi par savu paveikto servisu, pat, ja Jums nepieciešama vien riepu montāža un balansēšana. Tāds serviss ir un būs salīdzinoši izplatīts, tādā vietā ir gan kvalitatīvs automehāniķis, gan auto elektriķis, un arī labas kvalitātes pakalpojumi. Tanī pat brīdī cenas ir mazākas.
Pēdējā grupa – privatās garāžas, kurās sniegtais auto remonts tiek veikts neoficiāli. Protams, šajās vietās vienmēr ir zemas izmaksas, tajā pat brīdī te nebūs arī nekādu garantiju un atbildības par sniegtajiem pakalpojumiem. Un jaunu auto diagnostika drīzāk nebūs precīzi realizēta.

Autoservisa pareizās izlases kritēriji

Bezatbildīga pieeja, ja jau tiek meklēts autoserviss Juglā, citviet Rīgā vai arī kādā citā Latvijas pilsētā, diezgan bieži liek cilvēkiem pārmaksāt vairāk nekā bija gaidīts. Mazā veikto darbu kvalitāte rada papildus materiālās izmaksas. Pārdomāta autoservisa atlase jau ir atslēga transportlīdzekļa drošai izmantošanai.
Izvēloties autoservisu, būtu jāpievērš uzmanība sekojošiem punktiem:
1)Priekšroka jādod tāda veida autoservisam, kurš specializējas Jūsu auto remontā, piemēram, sertificēts lexus autoserviss. Viņi zina jebkādas tāda veida automašīnas nianses un īpatnības;
2)Savāciet maksimāli iespējamo ziņu daudzumu tieši par autoservisa darbu. Vērsiet lielāku vērību pozitīvām un negatīvajām cilvēku rekomendācijām;
3)Izskatiet pakalpojumu klāsta līmeni, cenas un speciālistu zināšanu līmeni. Kvalificēts automehāniķis, kā arī auto elektriķis ir Jūsu sirdsmiera garants;
4)Pirmajai autoservisa telpu un remontdarbnīcas apskatei vajadzētu atstāt pozitīvu iespaidu, tai skaitā vērsiet vērību par iekārtām, kam jābūt labas kvalitātes.
Pareiza pieeja autoservisa atrašanā pārvēršas par labu atslēgu drošai un arī komfortablai transportlīdzekļa darbībai. Bieži vien pastāv varbūtība pārvērsties par pastāvīgu servisa klientu, ja veiktā remonta kvalitāte tiešām ir labā līmenī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *