Īsts sports vai arī izklaide – skrituļslidas ikvienai gaumei!

Standartā ar terminu “skrituļslidas” parasti visi domā tikai par botām uz riteņiem. Kaut gan sportisti, kuri izmanto skrituļslidas profesionāli, labi zina, kad pastāv ļoti daudz dažādu tās veidu. Turklāt nav nozīmīgi, kas tieši interesē – skrituļslidas sievietēm vai vīriešiem, vai varbūt bērnu skrituļslidas, viņas ir un vienmēr paliks ātrākais un manevrētākais veids, kādā veidā braukt pa ielām. Bet jau modeļa izvēle būs atkarīga no Jūsu braukšanas stila: vai ir doma tikai braukt pa tuvāko ielu prieka pēc, vai varbūt vairāk aizrauj triki un ātrums!

Skrituļslidas bērniem, kā tad vēl iedalās skrituļslidas?

Visiem laikam ir zināms, ka skrituļslidas varētu sagrupēt vairākās galvenajās grupās. Piem., skrituļslidas sievietēm un vīriešiem un skrituļslidas bērniem. Šīs grupas, savukārt, standartā būs iedalītas vēl apakštipos, kas paredzētas dažādiem braukšanas stiliem: fitnesa, triku, bez ceļa kā arī domātas ātrām sacensībām. Ikvienai grupai jau ir domātas sava veida skrituļslidas. Fitnesa skrituļslidas sievietēm, tomēr ir nedaudz līdzīgas skrituļslidām priekš skriešanas. Piemērotas braukšanai pa gludu ceļu un vēl ir ērtas izmantošanā. Triku skrituļslidas ir diezgan sarežģītas ar savu konstrukciju un ar tām iespējams braukāt kā parkā, kā arī pilsētā, kā arī ar tām var izturēt milzīgas slodzes. Cieti izturīgi zābaki un arī neliela diametra riteņi sniedz iespēju realizēt dažāda veida ekstrēmus trikus. Ir arī tā sauktās bezceļa skrituļslidas, kas būs atsevišķs variants, kurš tika radīts, lai var braukt gandrīz pa jebkāda tipa virsmu. Viennozīmīgi tas ir riteņu dēļ, kuri ražoti ne no poliuretāna, bet gan no gumijas un ir pilni ar gaisu. Kā redzams tās ir ļoti dažādas bet,, ir labi, kad ražotājs izlaiž dažādu mērķu inventāru, kā piemēram, rollerblade skrituļslidas, kur tiek piedāvāti ļoti dažādi veidi.

Galvenie nosacījumi, kad tiek meklētas skrituļslidas

Brīdī, kad tiks apmeklēts skrituļslidu veikals, tomēr ir jāsaprot uz ko tieši lūkoties, meklējot skrituļslidas. Galvenais, kas jāskatās, ka tieši tām nepieciešams labi aptvert kāju. Tiešām var iegādāties nedaudz lielākas skrituļslidas, taču ja starpība nepārsniedz puscentimetru. Šis variants ir labs, ja tiks pirktas bērnu skrituļslidas vai varbūt cilvēkiem, kuriem pietūkst kājas. Gadījumā ja divi atšķirīgi izmēri Jums šķiet vienādi ērti, jāizvēlās to, kas ir mazāks. Lai pārliecinātos, ka pats izmērs ir pareizs, jāpastaigā vai jāmēģina pabraukt ar tām kādas 15-30 min. Tik ilgā laikā pēda aprod ar zābaku un Jums būs iespējams precīzi novērtēt savas sajūtas. Komforts ir un būs galvenais izvēles kritērijs. Pirms pirkšanas pārliecinieties, kad Jūsu pēdai ir ērti. Neliels diskomforts, kad Jūs mērat apavus, pēc tam pārvērtīsies sāpēs. Gadījumā ja jūtaties neērti, pamēģiniet cita ražotāja skrituļslidas, kā piemēram, rollerblade skrituļslidas. Jo atšķirīgiem brendiem jau ir atšķirīga iekšzābaka struktūra, un ir ļoti svarīgi sameklēt ērtāko no tiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *