GALDU UN KRĒSLU ĪRE – NE TIKAI VĒRIENĪGIEM PASĀKUMIEM

Galdu īre, krēslu noma – dažreiz šķiet, ka tās ir lietas, kas neattiecas uz jums, jo tas ir aktuāli dažādu sabiedrisku pasākumu organizētājiem vai milzīgu telpu īpašniekiem.Bet vai tiešām jūsu dzīvē neko tādu nevar ievajazēties? Kur ņemt krēslus un galdus, ja izdomājat precēties? Vai nesīsiet galdus no mājām? Ko darīt, ja jūs uzaicina organizēt konferences norisi? Vai stiepsiet krēslus ārā no kabinetiem? Gribas cerēt, ka nē – arī pasākumiem, kas nav domāti simtiem un tūkstošiem cilvēku, mēbeļu noma ir labākā izvēle vairāku iemeslu dēļ. Uzzini vairāk te!

Pirmkārt, mēbeļu noma ir laba, jo tā ļauj mainīt galdus un krēslus, pielāgojot tos katram pasākumam. Nav svarīgi, vai nepieciešami 200 vienkārši krēsli konferencei vai smalkāki krēsli, kas piestāv banketa galdiem – mēbeļu noma palīdzēs to nokārtot!

Taču lielais sortiments nav vienīgais pluss. Te noteikti jāmin arī tas, ka jums atkrīt mēbeļu uzglabāšanas problēma. Mēbeles tomēr aizņem ļoti daudz vietas, pat tad, ja ir kompaktas, turklāt krēsli un galdi, kas sakrauti viens uz otra, rada nekārtības sajūtu, tāpēc laibāk, lai tie mierīgi stāv mēbeļu nomas noliktavās.

Krēslu un galdu noma, protams, nav slikti, bet vai tas ir viss, kas nepieciešams, lai viss būtu nodrošināts? Visbiežāk jau nē, tāpēc apsveicami, ka mēbeļu noma piedāvā arī citas lietas, kas vr noderēt.

Viena no šādām lietām ir garderobes statīva noma, jo mēs diemžēl nedzīvojam tādā klimata joslā, kur cilvēks iekštelpās un ārā var visu laiku atrasties vienās plānā apģērba kārtā – nē, mums vajag gan jakas, gan mēteļus, gan cepures, gan pārvelkamos apavus, bet kur to visu likt, kad esi atnācis uz pasākumu?

Garderobes statīvi, ko iespējams iznomāt, ir stabili, vienkārši un ērti. Ir iespējams īrēt tikai pašu statīvu, un atsevišķi, ja nepieciešams, var īrēt arī garderobes numuriņus. Bet kurš būs garderobists? Arī par to ir padomāts – labā mēbeļu nomā jums piedāvās pat garderobista pakalpojumus, kas ir īpaši noderīgi laikā no oktobra līdz februārim, kad cilvēkiem ir daudz un dažādu mēteļu, kažoku un jaku.

Vasarā var izlīdzēties vienkārši ar garderobes statīva nomu, jo garderobistam visticamākais darba īsti nebūtu, taču pavisam bez statīva palikt nevajadzētu, jo pasākuma apmeklētājiem tik un tā mēdz būt līdzi kādas lietas, kas traucētu izbaudīt pasākumu vai maisītos pa kājām gan pašiem, gan citiem apmkelētājiem.

Organizēt pasākumus nav viegls darbs, tāpēc ir labi, ja atrodad uzticamu sadarbības partneri mēbeļu nomas lauciņā – tas nozīmē, ka liela daļa problēmu turpmāk vairs neeksistēs!

 

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *