Ārdurvis privātmājām vai tā tipi – kam pievērst vērību, kad tiek veikta izvēle?

Kad jau tiek skatītas ārdurvis dzīvoklim vai privātmājām, šo atlase pircējam pārvēršas par stiprām galvas sāpēm – tirgus tomēr ir pārpildīts ar produkciju, kurā tiek ņemtas vērā daudzas vajadzības: cenas lielums, dizains, drošība, trokšņu kā arī siltuma izolācija. Kā var, mēģinot atrast ārdurvis, sabalansēt klienta vajadzībās tā, lai ārdurvis dzīvoklim vai privātmājai būtu glītas, pieejamas ģimenes budžetam, kā arī tajā pat brīdī droši aizsargātu māju no “nelūgtajiem viesiem” un arī pēc iespējas būtu viegli izmantojamas? To zina vien eksperti. Tāpēc būtu jadodās jau pie uzņēmējiem, kur piedāvā cilvēkiem metāla durvis dzīvoklim, mājai, un pienācīgi jāizjautā. Bet tieši par iespējamajiem veidiem Jūs varat iepazīties rakstā.

Lasīt vairāk –https://m-lux.lv/ogre/

Ārdurvis privātmājām – visi atrodamie tipi

Ieejas durvju konstrukcijas ir klasificētas pēc to materiāla, no kura tās izgatavotas: koks; metals jeb dzelzs; stikls; plastmasa. Pilnībā koka durvis tiek izvēlētas reti, tā kā viņas nenodrošina nepieciešamo drošības līmeni. Tām atrod pielietojumu lux klases mājās, dažādās iestādēs un vietās, kur būs atbalsts vēl kādām aizsardzības sistēmām. Visizplatītākās ārdurvis mājām jau ir no ozola masīva, bet tās ir ļoti dārgas.
Pieprasītākās ir metāla durvis dzīvoklim, kam ir drošība kā arī pietiekoša siltumizolācija. Dzelzs durvis jau ir smagi uzlauzt un vēl tās nevar aizdedzināt. Metāls ir noklāts jau ar dažādiem pretkorozijas savienojumiem kā arī apdarināts ar dažādiem materiāliem, kā piemēram, mdf, pvc vai koka apšuvums, tāda veida ārdurvis privātmājām varētu iekļaut jebkādā dizainā.
Alumīnija ārdurvis, kas parasti ir bīdāmas konstrukcijas, parasti izvēlas garāžās vai arī noliktavās, pie ieejas aizsargājamās teritorijās utt.
Ārdurvis no stikla var tikt uzliktas tirdzniecības centros, uzņēmumu birojos, biznesa centros vai reizēm dārgās privātmājās.
Plastmasas ārdurvis dzīvoklim vai privātmājai ir izmantotas diezgan maz, jo nevar nodrošināt vajadzīgo drošību un uzticamību.

Ārdurvis dzīvoklim vai privātmājai – atlases kritēriji

Kad tiek izvēlētas stilīgas ārdurvis privātmājām vai dzīvoklim, jāņem vērā pāris momenti:

  • Uzticamība kā arī drošība. Viengabala dizains vienmēr ir uzticamāks, jo savienojuma vietas šo vājina. Tas attiecas gan uz pašām ārdurvīm, tā arī uz konstrukcijām.
  • Tērauda loksnes ir daudz praktiskākas, kaut gan jāaizdomājas tieši par siltuma izolāciju.
  • Koks protams labāk saglabā siltumu, taču baidās no mitruma un auksta sala, tādēļ būs nepieciešama papildus aizsardzība un apstrāde ar līdzekļiem.
  • Nevajag taupīt uz tāda veida lietu, kā piemēram, metāla durvju slēdzenes. Vislabāk likt dārgākas un drošākas.
  • Lielisks izskats. Šeit tam vajadzētu harmoniski saplūst kopējā dizainā.
  • Ja tiek meklētas metāla ārdurvis, tad augstas klases durvīm vajadzētu {sastāvēt no 2 metāla loksnēm saturēt 2 metāla loksnes} (reizēm var tikt izgatavots papildus iekšējais slānis), kuru biezums ir vismaz pusotrs milimetrs.
  • Ārdurvis dzīvoklim, kas ir ar kāpņu telpu, var būt bez papildus aizsardzības, jo daudzdzīvokļu ēkā jau ir neticami, kad tiks lietots trokšņains atvēršanas rīks. Tomēr visās modifikācijās ir jāizraugās augstas kvalitātes uzticami komponenti kā arī piederumi, tā kā sevišķi slēdzenes metāla durvīm vai arī cita veida durvīm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *